SRS FŐOLDAL Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » MODDING » Track Modding

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Hockenheimring Baden-Württemberg
 Hozzászólás Elküldve: 2015.05.09. 23:20 
SRS Szervertag

Név: Tamás Pongrácz
Életkor: 40
Kontroller: Logitech G25
Kép

A Hockenheim-i pályát eredetileg rFactor2-re készítettem, ami rengeteg időt vett igénybe, még 2012 nyarán kezdtem el modellezni a pályát, több nagyobb szünetekkel, az első béta verziót 2014 januárjában publikáltam, majd április közepén jött az 1.0-ás verzió, amelybe már belekerült a Grand Prix vonalvezetés DTM verziója is, másabb logókkal, pár extra objektummal, más ideális ívvel, valamint belekerült a National, a Short1 és Short2 vonalvezetés. A legújabb frissítés épp egy hete készült el, amiben az azóta felmerült problémákat javítottam. Majd nekiálltam a pálya "átkonvertálásának" Assetto Corsa alá. Sok munka van/lesz vele, hiszen teljesen máshogy épül fel a két platform, kezdve, hogy az összes materiált ki kell cserélni, majd újra "aktiválni" az összes textúrát a több ezer objektumra, de idővel elkészül AC alá is.

Pár kép már készült a jelenlegi próba állapotról.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás témája: Re: Hockenheimring Baden-Württemberg
 Hozzászólás Elküldve: 2015.06.17. 11:35 
SRS Szervertag

Név: Németh Balázs
Életkor: 25
Kontroller: Logitech DFGT
Tommy78 írta:
A Hockenheim-i pályát eredetileg rFactor2-re készítettem, ami rengeteg időt vett igénybe, még 2012 nyarán kezdtem el modellezni a pályát, több nagyobb szünetekkel, az első béta verziót 2014 januárjában publikáltam, majd április közepén jött az 1.0-ás verzió, amelybe már belekerült a Grand Prix vonalvezetés DTM verziója is, másabb logókkal, pár extra objektummal, más ideális ívvel, valamint belekerült a National, a Short1 és Short2 vonalvezetés. A legújabb frissítés épp egy hete készült el, amiben az azóta felmerült problémákat javítottam. Majd nekiálltam a pálya "átkonvertálásának" Assetto Corsa alá. Sok munka van/lesz vele, hiszen teljesen máshogy épül fel a két platform, kezdve, hogy az összes materiált ki kell cserélni, majd újra "aktiválni" az összes textúrát a több ezer objektumra, de idővel elkészül AC alá is.

Ennyire bonyolult megcsinálni egy pályát, vagy csak ilyen kevés szabadidőd van? Csak mert van néhány pályaskiccem és gondoltam rá, egyet-kettőt megcsinálgatnék, de még soha nem csináltam ilyet. :)

Vissza a tetejére 

Hozzászólás témája: Re: Hockenheimring Baden-Württemberg
 Hozzászólás Elküldve: 2015.06.17. 23:06 
SRS Szervertag

Név: Tamás Pongrácz
Életkor: 40
Kontroller: Logitech G25
Bonyolult is meg idöm se mindig volt rà. rF2-re 5 pàlyaverzió készült, így az is plusz idöbe került. Hogy mennyi idö alatt lehet elkészíteni egy pàlyàt az nagyon sok mindentöl függ. Idö, minöség, referenciàk keresése, videójàval böngészése. Egy meglévö pàlyàt mindig több idö elkészíteni mint mondjuk egy kitalàlt pàlyàt. Illetve, hogy mennyire akarod kidolgozni adott pàlyàt. A Hockenheim-i pàlyàm 1,5 millió polygonból készült el, és még így is maradtak el nem készült épületek, amik a pit mögött vannak így igazàból mivel ezek max helikopterröl làtszódnànak, nem foglalkoztam velük.

Vissza a tetejére 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Fórum kezdőlap » MODDING » Track Modding