SRS FŐOLDAL Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » ASSETTO CORSA BAJNOKSÁGOK » SRS F1 2016

Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 23 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás Elküldve: 2016.05.16. 22:31 
SRS Szervertag

Név: Keszthelyi Ákos
Életkor: 35
Kontroller: Logitech G27

SRS F1 2016 BAJNOKSÁG - 11. Futam Austin Jelentkezés 2016.05.30.

A prequal és a jelentkezési határidő vége: 2016.05.29. - 22:00

INFORMÁCIÓK

Bajnokság állása: LINK

Prequal szerver:
Szervernév: !SRS F1 2016 - simraceseries.com #Prequal HOTLAP/EREDMÉNYEK
Jelszó: srs

Letöltések:
SRS F1 2016 MOD LETÖLTÉS
SRS F1 Update 0224
PLP F1 Update (v2)
Austin

Felhasználónév: srs
Jelszó: nincs (üresen kell hagyni)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. Futam: 2016.05.30. 20.00 órai időmérő kezdéssel 45 körös futam

19:40 - Csatlakozási idő (practice mód) (20 perc)
20:00 - Időmérő edzés (15 perc)
20.15 - Futam - 45 kör, álló rajt, 1 kötelező pit kiállás és 2 különböző komponensű gumi használata

Szervernév: !SRS F1 2016 - simraceseries.com #Race
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TeamSpeak IP: 80.64.68.48
TS jelszó: srs

Szerver Beállításai:
1. Üzemanyag fogyasztás: 1x
2. Gumikopás: 1x
3. Sérülés: 30%
4. Büntetés pályaelhagyásért: (Prekval szerveren VAN, Futam szerveren nincs, ott a PLP F1 verzió használata kötelező)
5. ABS: kikapcsolva
6. TC: kikapcsolva
7. Stability: kikapcsolva
8. Kuplung: engedélyezve
9. Dinamikus pálya változás: Nincs (pályatapadás fix 100%)

Linkek:
Prequal Szerver Hotlap
Jelentkezés a Bajnokságra
Szabályzat Elolvasása, Elfogadása

Replay Feltöltés:
Létrehoztunk a szerveren egy külön szegmenset, ahova a replayek kerülhetnek ill. mindenki számára elérhető. Adatok:

Kiszolgáló: 80.64.68.48
Felh. név.: srsreplay

SOK SIKERT MINDENKINEK!

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.16. 22:41 

Név: Tóth Gábor
Életkor: 28
Kontroller: Logitech MOMO
:arrow:

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.23. 09:21 
SRS Szervertag

IDŐPONTVÁLTOZÁS!
Többen is megkerestek azzal a kéréssel, hogy nem tudnánk e áttenni a futamot más időpontra, mivel vasárnap este lesz a 100. jubileumi Indy500-as futam, amit többen is néznének élőben.
A kérést teljesítve az austini futam időpontja így átkerül hétfőre (május 30.), az időpont a szokásos 20:00 óra lesz.
Akiket esetlegesen nem érint az Indy500, azok megértését köszönjük!

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.23. 11:26 
SRS Szervertag

Név: Tamás Pongrácz
Életkor: 44
Kontroller: T300RS GT

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.23. 11:57 
SRS Szervertag

Név: Kardos Gábor
Életkor: 22
Kontroller: Logitech DFGT
Lehet elindulok, ha nem gond, attól is függ mennyire sikerül megszokni az autót. Esetleg valami segítséget tudtok adni a beállítások terén? Mennyire kell eltérni az alapoktól, hogy jó legyen és hasonlókra gondolok :) Illetve a gumihasználat tankolás és hasonlók is érdekelnének.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.23. 13:36 
SRS Szervertag

kardosgabor95 írta:
Lehet elindulok, ha nem gond, attól is függ mennyire sikerül megszokni az autót. Esetleg valami segítséget tudtok adni a beállítások terén? Mennyire kell eltérni az alapoktól, hogy jó legyen és hasonlókra gondolok :) Illetve a gumihasználat tankolás és hasonlók is érdekelnének.

Versenyen mindkét keveréket fel kell hasznàlni, tankolni nem lehet. Setupot majd küldök, én az összes futamon ugyanazzal mentem, egyedül a szàrnyat vàltoztattam mindig az aktuàlis pàlyàra. Itt még nem mentem úgyhogy majd kiderül. De ha ma jó neked akkor este gyere fel ts-re aztàn megnézzük.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.23. 15:20 
SRS Szervertag

Tommy78 írta:
kardosgabor95 írta:

Versenyen mindkét keveréket fel kell hasznàlni, tankolni nem lehet. Setupot majd küldök, én az összes futamon ugyanazzal mentem, egyedül a szàrnyat vàltoztattam mindig az aktuàlis pàlyàra. Itt még nem mentem úgyhogy majd kiderül. De ha ma jó neked akkor este gyere fel ts-re aztàn megnézzük.

Oké köszi! Este kb mikor? én 8 után leszek várhatóan

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kardosgabor95 2016.05.23. 18:37-kor.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.23. 17:16 
SRS Szervertag

Név: Andrási Norbert
Életkor: 39
Kontroller: Fanatec CSL

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.24. 20:19 
SRS Szervertag

Név: Terényi Krisztiàn
Életkor: 40
Kontroller: logitech dfgt

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.24. 22:33 
SRS Szervertag

Név: Varga Zsolt
Életkor: 47
Kontroller: DFP

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.29. 19:15 
SRS Szervertag

Név: Illés György
Életkor: 26

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.29. 23:12 
SRS Szervertag

Jövök én is, le kell adjam a megfelelő topicban a bajnoki jelentkezést is? #44 Mercedessel mennék, azzal is gyakoroltam. :) És elnézést, hogy csak most szólok, kicsit sűrű volt az elmúlt pár nap.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.30. 08:05 
SRS Szervertag

kardosgabor95 írta:
Jövök én is, le kell adjam a megfelelő topicban a bajnoki jelentkezést is? #44 Mercedessel mennék, azzal is gyakoroltam. :) És elnézést, hogy csak most szólok, kicsit sűrű volt az elmúlt pár nap.

Igen a formai dolgok miatt mindenképp ill. a szabályzatot is olvasd el és fogadd el kérlek! ;)

Amúgy jövök én is futamra :arrow:

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.30. 18:06 
SRS Szervertag

Akik jelentkeztek:
1. Tóth Gábor
2. Tamás Pongrácz
3. Andrási Norbert
4. Terényi Krisztiàn
5. Varga Zsolt
6. Illés György
7. Kardos Gábor
8. Keszthelyi Ákos

Aki még jönne 19:00-ig jelezze, mert akkor fogom megcsinálni az entry listát.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.30. 19:12 
SRS Szervertag

Név: Fatalin József
Most értem haza...indulok ha lehet.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.30. 19:34 
SRS Szervertag

Név: Sipkai Béla
Életkor: 47
Kontroller: Logitech DFP
Én is jönnék, ha lehet!

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.30. 21:52 
SRS Szervertag

FUTAM STATISZTIKA/NEM HIVATALOS EREDMÉNY: LINK

Másik stat, ahol a nevekre kattintva részletezi a dolgokat: LINK

AZ ESETLEGES ÓVÁSOKAT 24 ÓRÁN BELÜL LEHET BENYÚJTANI AZ ERRE SZOLGÁLÓ TOPIKBAN! LINK

Holnap frissítve lesz a tabella (most néztem h Suzuka elmaradt :roll: ), ill Interlagos is ki lesz írva. Zárófutam most vasárnap!

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.31. 09:45 
SRS Szervertag

Tabella frissítve a Suzuka és Austin eredményekkel! LINK

Ahogy nézem még bőven történhetnek változások az utolsó futamon. Matematikailag Giorgio még lehet 1., Tommy még lehet 2., Gadfly még lehet 3..
Gábor viszont a legrosszabb esetben is már 2..
Háát hajrá srácok! 8-)

Austini futam:
Tommytól kaptam beállítást. Qualon nem volt meg a kellő tempóm, viszont versenyre állítva tartani tudtam az előttem lévőket (kivéve Gábort). Végig izgalmas volt a verseny, mert Giorgioval és Tommyval végig együtt haladtunk, így tulajdonképpen a boxkiállás időzítése döntötte el a befutó sorrendjét. Giorgio kicsit korábban jött ki a lágy gumikért, így úgy döntöttem, hogy egy esetleges elémvágást megakadályozva 2 körre rá kimegyek én is a boxba. A taktika sikerült bár Giorgio nagyon közel volt hozzám. Tommy még tovább várt a kiállással és pont annyi időt vesztett, hogy Giorgio és közém jött vissza. Mivel Giorgio elég erős tempót ment, így én is úgy voltam vele, hogy amíg jók a gumijaim, addig nyomom ahogy lehet és majd az uccsó körökben Tommyval matekozunk egyet TS-n, hogy kinek melyik eredmény lenne jó. Sajnos Tommy picit hibázott és Giorgio nagyon ráesett, így a matek is elmaradt, és én értem be a 2. helyen. Így utólag, a bajnoki állást nézve a csapattársamnak jobban jött volna a 2. hely... :|

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.31. 11:16 
SRS Szervertag

Jó volt belekóstolni ebbe a bajnokságba, mivel az autóhoz igazítanom kellett a vezetési stílusomon a Blancpain-hez képest. Kellett idő, mire megszoktam az autót és még rengeteg mindent lehetne finomítani, ami a köridőkből is látszik, de itt nem is a győzelem volt a fontos, hanem egy jó verseny! :) Sajna Kopi mögé beszorultam az elején, mert a kanyarokban nem láttam a vezető kezétől az előttem haladó autóját, erre még ki kell találni valamit :D Aztán összementünk, (sajnálom, mert így a versenye véget ért :/), így elég sok időt veszítettem, majd eseménytelenül körözgettem, de jó kis hétfő esti menet volt. Igyekszem vasárnapra is összehozni az indulást, remélem már kicsit izgalmasabb meccsbe is bele tudok szólni :)

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.31. 13:32 
SRS Szervertag

kardosgabor95 írta:
Sajna Kopi mögé beszorultam az elején, mert a kanyarokban nem láttam a vezető kezétől az előttem haladó autóját, erre még ki kell találni valamit :D

Én is onboarban megyek ezzel a mod-al. Ha kimész a pályára, akkor a jobb oldali app sávban találsz egy olyan opciót, ahol tudod állítani az ülésmagasságot és a fov-ot is. Én itt finomhangoltam, hogy élvezhetőbb legyen. ;)

Egy korábbi képernyőmentésem, hogy nálam h néz ki. Úgy van kb. beállítva, hogy a saját kormányom pont kitakarja a virtuális kormányt és a monitor (32") is elég közel van a szememtől (kb. 60 cm), h jobb legyen az élmény ill. a méretarányok. 8-)

Csatolmányok:
f1onboard.jpg
f1onboard.jpg [ 75.48 KiB | Megtekintve 25101 alkalommal. ]
Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.31. 14:22 
SRS Szervertag

Gadfly írta:
kardosgabor95 írta:
Sajna Kopi mögé beszorultam az elején, mert a kanyarokban nem láttam a vezető kezétől az előttem haladó autóját, erre még ki kell találni valamit :D

Én is onboarban megyek ezzel a mod-al. Ha kimész a pályára, akkor a jobb oldali app sávban találsz egy olyan opciót, ahol tudod állítani az ülésmagasságot és a fov-ot is. Én itt finomhangoltam, hogy élvezhetőbb legyen. ;)

Egy korábbi képernyőmentésem, hogy nálam h néz ki. Úgy van kb. beállítva, hogy a saját kormányom pont kitakarja a virtuális kormányt és a monitor (32") is elég közel van a szememtől (kb. 60 cm), h jobb legyen az élmény ill. a méretarányok. 8-)

Köszönöm, ezzel belövöm :)

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.05.31. 18:56 
SRS Szervertag

Jó futam volt, versenyre sikerült üsszehozni egy egész jó beállítást, amit végül időmérőn nem tudtam kiautózni, de nem volt gond, futamon eléggé szenvedtem most a médium gumikkal már kb a táv 1/3-ától, de azért bíztam benne, hogy meg tudom tartani a 2. helyet, de sajnos az eltolt kiállással sokat buktam és a 3. helyre kerültem, a friss gumikkal a kanyarokban gyorsabbnak éreztem magam Gadfly-nál, de nem annyival, hogy meg is tudjam biztonságosan előzni, talán az utolsó körben valahol megpróbálkoztam volna, de előtte jött egy kisebb hiba, nem néztem vissza, de ha jól emlékszem blokkoltak a kerekek, majd megcsúsztam picit, ami elég volt, hogy a fűre kerüljek, innentől már csak a 3. hely megtartása volt a cél, ami végül sikerült.
Sajnos mindkét Ferrari 3 futamot dobott, ami meglátszik mind az egyéni mind a csapatversenyben is, míg a RedBull-nál Gábor egy, addíg Giorgio egyetlen futamot sem vétett, így mögéjük kerültünk, úgyhogy Interlagosban utoljára támadunk a Ferrarikkal.

Az eddigi modok közül AC alatt talán ez volt a legélvezetesebb mod, amit a gyári AC updatek sem tettek tönkre, ha lenne lehetőség, én futnék akár ezzel mégegyet, mert izgalmas volt, és lehetett taktikázni, bár a bajnoki vége felé már mindenki átállt az 1 médium 1 soft taktikára, így egy picit talán ezen a részen laposodott az izgalom, de ezt lehetne a későbiekben még fokozni.

Sok sikert mindenkinek az utolsó futamra!

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2016.06.01. 10:21 
SRS Szervertag

Név: Illés György
Életkor: 26
Mindig is utáltam ezt a pályát, ami ezzel a futammal csak fokozódott. Időmérőn még kicsit állítgattam az autón, aminek meg is lett az eredménye, mert sikerült megfutni az addigi legjobb időmet. Rajtnál sikerült megtartani a 2. helyet, viszont Tommy nagyon jött mögöttem és gyakran a visszapillantót kellett néznem, ami miatt nem tudtam teljesen a saját tempóm autózni, így Gábor kicsit meglépett. Sikerült kicsit leszakítanom Tommyt de az 1-2 mp különbség arra volt elegendő, hogy a saját tempóm tudjam futni, ami nagyjából azonos volt Gáboréval, így egy 6-7 mp-es különbség állandósult közöttünk. Ezt egy korábbi kerékcserével akartam ledolgozni, ami a futam statisztikát nézve talán működött is volna de mindenképp nagyon szoros befutó alakulhatott volna ki, viszont a futam felénél eltaláltam az egyik hurkát a pálya szélén, ami nagyon megdobott így megelőzött Tommy, majd a koszos gumin visszatérve a pályára gázadásnál meg is forogtam, így Gadfly is elment és több mint 10 mp-es hátrányba kerültem a 2 ferrari mögött, Gábor pedig már 27 mp-re elment, így valahogy a 2. helyet próbáltam menteni és még hamarabb kijönni mint terveztem. A két Ferrari, viszont jól átlátta a helyzetet és miután reagáltak a taktikámra pont elém jöttek vissza mindketten, a pár körrel régebbi gumin viszont már nem tudtam támadni őket, így maradt a 4. hely.
Interlagost szeretem, a bajnoki első helyhez már csoda kell, így cél a 2. hely megtartása.

Vissza a tetejére 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  

Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 23 hozzászólás ] 

Fórum kezdőlap » ASSETTO CORSA BAJNOKSÁGOK » SRS F1 2016