SRS FŐOLDAL Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » RFACTOR 2 BAJNOKSÁGOK » WEC 2017 Championship

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 126 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Conversations - Társalgó
 Hozzászólás Elküldve: 2017.07.09. 12:33 
SRS Szervertag

Név: Borsányi Péter
Életkor: 51
Kontroller: Logitech G29
Adam írta:
Hali ez nem jelent semmit. mert december óta, vagy nemtudom pontosan, de mióta átvette az S397 a játékot, nincs előfizetés semmire.

Ezt csak benne hagyták a játékban véletlenül vagy a steam-ben vagy valahol.. Sokan kaptak ilyen üzenetet, de semmi nem történt. figyelmen kívül kell hagyni.

Köszönöm, a gyors válaszodat.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2017.09.21. 08:08 

Név: Helyes Ádám
Életkor: 25
Kontroller: Logi Momo
hali

hát sajnálom hogy ez a bajnokság se bírta ki normális létszámmal :(
Amikor legutobb itt voltam akkor az Indicar Ovál bajnokságra jöttem, sajnos az se volt siekres a végére. Nem miattatok. Egyszerűen nem szeretik az emberek a kihívásokat? Passz. Indicar is tök király terv volt. Full távval. A wec is egy jó móka.

Jó nem hazudok, a WEC morálom kicsit az elején csappant azzal a hibával, hogy nem lehetett visszacsatlakozni. (tudom, krízis helyzet volt, és kifelejtettétek) Meg a P2-es csapatunk is mod hiba miatt esett ki. De amúgy oké a dolog. Az már az én szerencsétlenségem hogy szar a gépem, és LeMans-ba szenvedtem az akadásokkal.
Tehát maga az ötlet jó, csak hát az emberek hozzá állása. Bocsi ha valakit megbántok, de ez a véleményem. Nem igaz hogy ennyi ligából alig jönnek. Legalább a 4 szervező ligáiból jönnének sokan.
Oké, úgy írok, hogy lehet mi se jövünk a következőre, de nem csak rajtam múlik. Egyedül nem tudok menni. Meg setupolni se tudok. Fél csapatnak elment a kedve sajnos. Azoké is akik setelnek :)

Jövőre meg lehetne még egyszer próbálni. Az rF2 is erősödik talán. Az dx11-el talán a grafika buzik is megveszik, nemtudom. De a hibákat ki kell javítani, és tanulni belőlük, és jó lehet. Hajrá :)

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2017.09.21. 22:08 
SRS Szervertag

Név: Buchert Csaba
Életkor: 32
Kontroller: Logitech MOMO
Adam írta:
hali

Amikor legutobb itt voltam akkor az Indicar Ovál bajnokságra jöttem, sajnos az se volt siekres a végére. Nem miattatok. Egyszerűen nem szeretik az emberek a kihívásokat? Passz. Indicar is tök király terv volt. Full távval. A wec is egy jó móka.

Jó nem hazudok, a WEC morálom kicsit az elején csappant azzal a hibával, hogy nem lehetett visszacsatlakozni. (tudom, krízis helyzet volt, és kifelejtettétek) Meg a P2-es csapatunk is mod hiba miatt esett ki. De amúgy oké a dolog. Az már az én szerencsétlenségem hogy szar a gépem, és LeMans-ba szenvedtem az akadásokkal.
Tehát maga az ötlet jó, csak hát az emberek hozzá állása. Bocsi ha valakit megbántok, de ez a véleményem. Nem igaz hogy ennyi ligából alig jönnek. Legalább a 4 szervező ligáiból jönnének sokan.
Oké, úgy írok, hogy lehet mi se jövünk a következőre, de nem csak rajtam múlik. Egyedül nem tudok menni. Meg setupolni se tudok. Fél csapatnak elment a kedve sajnos. Azoké is akik setelnek :)

Jövőre meg lehetne még egyszer próbálni. Az rF2 is erősödik talán. Az dx11-el talán a grafika buzik is megveszik, nemtudom. De a hibákat ki kell javítani, és tanulni belőlük, és jó lehet. Hajrá :)

Hali!

Sajnos a szervező ligákból sem jön szinte senki. Annak ellenére, hogy ez közösen szervezett bajnoki, valójában nem az lett és versenyre is kevesen jártak. Az SRS csapatok tolták csak végig, 1-1 csapat hiányzott egy versenyről.

Ha a setup a baj, akkor indulhattatok volna P2-vel, adok beállítást. Ez ne fogjon vissza, magamtól nem fogom osztogatni, de ha kértek, akkor próbálok segíteni.(magam sem vagyok nagy szaki, de ezt azt tudok)

Sajnos azzal egyet kell értenem, hogy nem nagyon van elég ember.
Még mindig (túl) sok a liga, elaprózódik a tömeg, az összefogás meg szinte sosem sikerül.

Az Indycar más téma kicsit, ott az elején sem volt tömeg. A régi oválosok eltűntek, új érdeklődő az minimális. Nehéz, sokat kell setupolni és ott az esély hogy 3 kör után gallyra vágnak.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2017.09.22. 19:58 

Név: Kiss Csaba
Életkor: 20
Kontroller: Logitech DFGT
Csaba írta:
Adam írta:
hali

Hali!

Sajnos a szervező ligákból sem jön szinte senki. Annak ellenére, hogy ez közösen szervezett bajnoki, valójában nem az lett és versenyre is kevesen jártak. Az SRS csapatok tolták csak végig, 1-1 csapat hiányzott egy versenyről.

Ha a setup a baj, akkor indulhattatok volna P2-vel, adok beállítást. Ez ne fogjon vissza, magamtól nem fogom osztogatni, de ha kértek, akkor próbálok segíteni.(magam sem vagyok nagy szaki, de ezt azt tudok)

Sajnos azzal egyet kell értenem, hogy nem nagyon van elég ember.
Még mindig (túl) sok a liga, elaprózódik a tömeg, az összefogás meg szinte sosem sikerül.

Az Indycar más téma kicsit, ott az elején sem volt tömeg. A régi oválosok eltűntek, új érdeklődő az minimális. Nehéz, sokat kell setupolni és ott az esély hogy 3 kör után gallyra vágnak.

Hali. Igen egyet kell, hogy értsek veletek. A baj a túl sok liga. A minap valami emberke egy szavazást tett közzé rF magyarokban.

Egy WEC bajnokság indítását szorgalmazta, hát komoly 14 darab fő nyomott rá. Bedobtam alá a fórum linket, hogy van már rF2-es WEC bajnokság.

Erre nekem esett az ipse, hogy de miért ne csinálhatna sajátot. Hát 14 fővel jó WEC lehet xD

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2017.09.22. 20:34 
SRS Szervertag

Név: Buchert Csaba
Életkor: 32
Kontroller: Logitech MOMO
:D ja, nálunk is milyen fasza! :D

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2017.10.28. 17:10 
SRS Szervertag

Név: Tamás Pongrácz
Életkor: 40
Kontroller: Logitech G25
Bajnokság Végeredménye

Fenti linken látható a Bajnokság Végeredménye, megkérném kategóriánként az első 3 helyezett csapatokat, hogy legkésőbb holnap este 20:00 óráig jelezzék szándékukat, hogy személy szerint ki az aki eljön az idei SRS Találkozó és Díjátadóra.
Hétfőn kell leadnunk a rendelést, hogy a díjak elkészüljenek a Díjátadóig, és azoknak rendeljük meg a Top3-ból a díjakat, akik el is tudnak jönni és átvenni azt, ahogy ezt korábban is tettük.

Tehát akiktől itt és/vagy a Díjátadós topicban várjuk a jelentkezését, hogy tud e jönni vagy sem:

LMP1:
1. SRS Target P1
2. Blackhawk Racing Team
3. SRS Toyota Racing Team

LMP2:
1. Team GTR-Masters.hu P2 #1
2. HRF1RT Endurance P2
3. SRS Orange P2

LMGTE:
1. Team GTR-Masters.hu GTE #1
2. SZ.A.G. Racing Team
3. West Endurance Masters

Vissza a tetejére 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 126 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Fórum kezdőlap » RFACTOR 2 BAJNOKSÁGOK » WEC 2017 Championship